Icon ios app
Strava
Free app for Android and iPhone

Grudniowe Gran Fondo

Ride
 • 115.3km
  Distance
 • 415m
  Elevation
 • 4:20:44
  Moving Time
 • 2,253
  Calories
 
Download

Comments

 1. Grzegorz Karbowniczak

  Rower pewnie biały od soli, co? :)

 2. Michał M.

  witam Łukaszu, mam jedno pytanie odnośnie okularów i tej wkładki korekcyjnej ze szkłami :) Jak się ten zestaw sprawuje? Pytam gdyż zastanawiam się nad zakupem takowych okularów z wkładką na szkła korekcyjne...
  Napisz jak możesz jak komfort i tak dalej - będę wdzięczny za odpowiedz :) pozdrawiam :)

 3. Roland Van

  Gratulacje!

 4. Ma Lee

  Stopy i dłonie całe? Nie odmarzły? Gratuluję dystansu.

 5. Łukasz Horodecki

  @Grzegorz: nawet śladu nie ma. Tylko dziesiątka mogła być posypana, ale nie jestem. Na reszcie dróg był szron/szadź.

 6. Łukasz Horodecki

  @Michał: mam Force Ride Pro - najtańsze, jakie znalazłem z wkładką. W porównaniu do zwykłych okularów komfort jest nieporównywalny - dużo lepiej chronią oczy i nie ma problemu z patrzeniem nad szkłem przy dolnym chwycie, który mam przy normalnych okularach.

  W gorące, mgliste dni zdarzyło mi się kilka razy, że zaparowała sama wkładka i musiałem stawać, żeby ją przetrzeć. I raz między szkłami utknęła mi muszka czy inny owad. Poza tym nie mam zastrzeżeń - pewnie leżą na głowie i nie uciskają.

  W pakiecie są trzy zestawy szkieł - ciemne, rozjaśniające i bezbarwne. Wymiana jest prosta i szybka, a szkła w woreczku niemal nie zajmują miejsca w kieszeni.

 7. Łukasz Horodecki

  Wojciech, Roland: dzięki!

 8. Łukasz Horodecki

  @Ma: na rękach miałem solidne rękawice B'Twin więc było miło i ciepło. Gorzej z nogami. W tym roku kupiłem ochraniacze Endura MT 500 i o ile wyglądają, że nie przetrę ich tak szybko, jak poprzednich Shimano, to guma na czubkach zdaje się gorzej trzymać ciepło. Ze starych owiewek zrobiłem sobie dzisiaj "noski", ale przyjemnie było tylko ze dwie - trzy godziny. Pewnie przez to, że mocno je zniszczyłem. Muszę albo dokupić porządne noski, albo przetestować patent z folią aluminiową.

 9. Łukasz Horodecki

  @Adam: :D

 10. Michał M.

  @Łukasz super dzięki za odpowiedz :) Jeszcze jedno pytanie a jak kwestia boków tzn jak pokrycie tej oprawki korekcyjnej szeroko idzie na boki trzeba raczej kręcić głową na bok żeby zerknąć jak w normalnych okularach?

 11. Łukasz Horodecki

  Właśnie sprawdzałem i myślę, że mam podobny zasięg co w moich zwykłych okularach. Może minimalnie lepszy, bo szkła sa bliżej oczu.

 12. Michał M.

  super dzięki teraz mam jaśniejszą sytuacje w temacie :)