Strava

BK LooD

Displays club's latest rides.

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Trening

    • 70.0 km
    • 2:09:00
    • 0 m

    Monday, February 19, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 107.5 km
    • 3:21:46
    • 145 m

    Sunday, February 18, 2018

  • Luka P.

    Luka Pavić

    Morning Ride

    • 3.0 km
    • 1:03:41
    • 47 m

    Saturday, February 17, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Afternoon Ride

    • 90.8 km
    • 2:57:23
    • 232 m

    Sunday, February 11, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 94.2 km
    • 2:58:39
    • 336 m

    Tuesday, February 6, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 103.0 km
    • 3:20:40
    • 218 m

    Sunday, February 4, 2018

  • Matej M.

    matej mihaljenovic

    Afternoon Ride

    • 13.0 km
    • 1:28:25
    • 346 m

    Tuesday, January 30, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Afternoon Ride

    • 70.2 km
    • 2:37:37
    • 321 m

    Tuesday, January 30, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 101.4 km
    • 3:05:41
    • 205 m

    Monday, January 29, 2018

  • Tomislav K.

    Tomislav Katalinić

    Afternoon Ride

    • 13.7 km
    • 1:37:49
    • 230 m

    Sunday, January 28, 2018

  • Luka P.

    Luka Pavić

    Voznja

    • 42.7 km
    • 3:24:25
    • 342 m

    Sunday, January 28, 2018

  • Matej M.

    matej mihaljenovic

    Strava je u kur** 50 km lagano

    • 16.4 km
    • 1:35:28
    • 86 m

    Sunday, January 28, 2018

  • Matej M.

    matej mihaljenovic

    Iskaljavanje na cesti 3/4. zona #newbike 😍

    • 12.3 km
    • 36:04
    • 147 m

    Saturday, January 27, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Bušenje

    • 70.2 km
    • 2:07:20
    • 275 m

    Saturday, January 27, 2018

  • Marko B.

    Marko Bošnjak

    Lunch Ride

    • 13.7 km
    • 47:17
    • 194 m

    Saturday, January 27, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Afternoon Ride

    • 91.0 km
    • 3:00:55
    • 765 m

    Friday, January 26, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 76.3 km
    • 2:25:03
    • 404 m

    Thursday, January 25, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Afternoon Ride

    • 42.7 km
    • 1:53:38
    • 534 m

    Tuesday, January 23, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 48.7 km
    • 2:05:53
    • 68 m

    Monday, January 22, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Pripreme za Tursku

    • 120.1 km
    • 4:04:57
    • 759 m

    Sunday, January 21, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 80.9 km
    • 2:50:35
    • 207 m

    Thursday, January 18, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Afternoon Ride

    • 65.0 km
    • 2:05:33
    • 154 m

    Sunday, January 14, 2018

  • Aleksandar P.

    Aleksandar Plavsic

    Smrzava voznja

    • 28.8 km
    • 4:58:02
    • 339 m

    Sunday, January 14, 2018

  • Tomislav K.

    Tomislav Katalinić

    Morning Ride

    • 31.8 km
    • 1:34:29
    • 151 m

    Sunday, January 14, 2018

  • Luka P.

    Luka Pavić

    Nedjeljna vožnja

    • 24.3 km
    • 2:37:27
    • 131 m

    Sunday, January 14, 2018

  • Matej M.

    matej mihaljenovic

    Morning Ride

    • 17.0 km
    • 1:43:05
    • 50 m

    Sunday, January 14, 2018

  • Matej M.

    matej mihaljenovic

    voznjica s bae

    • 5.8 km
    • 1:48:08
    • 249 m

    Thursday, January 11, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Prva MTB u 2018

    • 75.4 km
    • 3:29:34
    • 1,177 m

    Thursday, January 11, 2018

  • Matej M.

    matej mihaljenovic

    voznjica

    • 6.6 km
    • 1:25:13
    • 276 m

    Wednesday, January 10, 2018

  • Matej M.

    matej mihaljenovic

    voznjica ×2 zaboravio upalit stravu do nasica

    • 23.6 km
    • 1:39:11
    • 155 m

    Sunday, January 7, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Morning Ride

    • 140.3 km
    • 5:27:33
    • 1,125 m

    Sunday, January 7, 2018

  • Zlatko H.

    Zlatko H.

    I tako pocne dan prvi...

    • 12.5 km
    • 43:20
    • 232 m

    Saturday, January 6, 2018

  • Matej M.

    matej mihaljenovic

    testiranje staze za hp

    • 4.4 km
    • 1:03:04
    • 189 m

    Saturday, January 6, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 103.0 km
    • 3:11:45
    • 246 m

    Saturday, January 6, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Lunch Ride

    • 55.7 km
    • 2:00:30
    • 110 m

    Wednesday, January 3, 2018

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Ajmooooo 2018 sretno.

    • 103.5 km
    • 3:14:17
    • 296 m

    Monday, January 1, 2018

  • Marko B.

    Marko Bošnjak

    Zadnja ovogodišnja 😀

    • 10.8 km
    • 57:15
    • 292 m

    Sunday, December 31, 2017

  • Aleksandar P.

    Aleksandar Plavsic

    Ispracaj 2017. godine :)

    • 28.7 km
    • 1:52:01
    • 346 m

    Sunday, December 31, 2017

  • Ivan U.

    Ivan U.

    2017-Završna

    • 50.1 km
    • 2:33:21
    • 690 m

    Saturday, December 30, 2017

  • Zlatko H.

    Zlatko H.

    Treci dan...

    • 29.0 km
    • 1:50:21
    • 633 m

    Wednesday, December 27, 2017

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Batery problem

    • 7.4 km
    • 12:11
    • 13 m

    Tuesday, December 26, 2017

  • Zlatko H.

    Zlatko H.

    Drugi dan....

    • 32.3 km
    • 2:01:21
    • 527 m

    Tuesday, December 26, 2017

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Morning Ride

    • 99.2 km
    • 3:41:08
    • 828 m

    Tuesday, December 26, 2017

  • Aleksandar P.

    Aleksandar Plavsic

    Bozicna :)

    • 28.1 km
    • 2:17:05
    • 339 m

    Monday, December 25, 2017

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Sretan Božić

    • 75.1 km
    • 2:15:16
    • 101 m

    Monday, December 25, 2017

  • Ivan U.

    Ivan U.

    Morning Ride

    • 40.2 km
    • 2:28:25
    • 559 m

    Sunday, December 24, 2017