Icon ios app
Strava
Free app for Android and iPhone

GPA warmińsko-mazurskie (rajd I)

13
APR
11:00 AM Saturday
Meet Up Spot Olsztyn, CRS Ukiel, ul. Kapitańska 23
Tempo / Mostly Flat

Na premierowy rajd III Edycji „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zawitamy… ponownie do Olsztyna! Tym razem jednak zamiast na częstochowską Jurę – zapraszamy wprost do Stolicy Warmii i Mazur, gdzie spotkamy się w otoczeniu obudzonych wczesną wiosną jezior. Radzimy przyjrzeć im się dobrze, bo na trasie blasku połyskujących wód nie uświadczymy niemal wcale. Będą za to piękne i dobrze utrzymane drogi poprowadzone gęstym warmińskim lasem. Zahaczymy też o Mazury – w znanej i lubianej przez szosowców odsłonie.

Jak przystało na początek sezonu, trasa nie będzie przesadnie wymagająca – z pewnością łatwiejsza od tej zeszłorocznej. Zaproponujemy też 2 dystanse – podstawowy (o długości ok. 115 km) i skrócony (o długości ok. 90 km, ale jeśli będzie taka potrzeba zaproponujemy też trasę ok. 55km).

Plan i opis trasy, a także szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem naszego profilu na fb, poprzez klub na Stravie czy instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować :) Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569, a w każdym z rajdów może wziąć udział do 150 Uczestników.

WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!

ZAPRASZAMY!!
Rajdy Dla Frajdy

Strona rajdu: www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/warminsko-mazurskie
Plan trasy: www.strava.com/routes/17733383
Plan wersji MINI: www.strava.com/routes/17228909

Trasy będą oznakowane strzałkami na asfalcie.

Nasze strony:
www.rajdydlafrajdy.pl
www.facebook.com/rajdydlafrajdy
www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy