Icon ios app
Strava
Free app for Android and iPhone

GPA mazowieckie (rajd II)

14
APR
11:00 AM Sunday
Meet Up Spot Rynek Starego Miasta w Pułtusku
Tempo / Mostly Flat

W niedzielę palmową zapraszamy do Pułtuska, na skraj najdłuższego rynku w Europie! Na II rajd w tegorocznej edycji wyruszymy spośród rozstawionych na piekielnym bruku kurpiowskich straganów – wprost na spotkanie dwóm z najbardziej malowniczych polskich rzek. Choć rozlewiska Bugu i Narwi gwarantują wrażenia o każdej porze roku, to właśnie wiosną zdają się zachwycać najmocniej. Przyjemnie i gustownie prezentują się także drogi, które będą nam w tej wyprawie towarzyszyć – w czasie jazdy rozglądać się będzie o tyle łatwiej, że część z nich została ostatnio wyremontowana i stan nawierzchni wyraźnie się poprawił :)

Jak na Nizinę Mazowiecką przystało, profil rajdu będzie mocno spłaszczony, co na tym etapie sezonu powinno zostać przyjęte dość entuzjastycznie. Komu jednak dystans o długości ok. 120 km wyda się zbyt poważnym wyzwaniem będzie mógł skorzystać z wersji skróconej do ok. 80 km.

Plan i opis trasy, a także szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem naszego profilu na fb, poprzez klub na Stravie czy instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować :) Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569, a w każdym z rajdów może wziąć udział do 150 Uczestników.

WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!

ZAPRASZAMY!!
Rajdy Dla Frajdy

Strona rajdu: www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/mazowieckie
Plan trasy: www.strava.com/routes/18050535
Plan wersji MINI: www.strava.com/routes/18053542
Uwaga! W stosunku do wersji pierwotnej zmianie uległ kierunek rajdu (korzystamy z dobrodziejstwa wykonanych już prac drogowych, których rezultat nie był przesądzony). Ponadto trasa została nieznacznie skrócona (nie wjeżdżamy już do Długosiodła).

Trasy będą oznakowane strzałkami na asfalcie.

Nasze strony:
www.rajdydlafrajdy.pl
www.facebook.com/rajdydlafrajdy
www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy