Icon ios app
Strava
Free app for Android and iPhone

GPA dolnośląskie (rajd V)

11
MAY
11:00 AM Saturday
Meet Up Spot Boguszów-Gorce, ul. Szkolna 3 (wjazd od Konopnickiej)
Casual (No-Drop) / Rolling Hills

W maju kontynuujemy nasze „wysokogórskie” zmagania, wobec czego na rajd w woj. dolnośląskim zapraszamy w Sudety Wałbrzyskie! Spotykamy się w Boguszowie-Gorcach, którego Rynek szczyci się mianem najwyżej położonego w Polsce. W sieci okolicznych dróg nie zabraknie widokowych smaczków, a także wykonanych staraniem Powiatu Wałbrzyskiego nowiutkich asfaltów, położonych ledwie w 2018 r.

Skoro zaczniemy wysoko – pierwsza część trasy upłynie na dynamicznym falowaniu po raczej mniejszych niż większych pagórkach. Im dalej jednak w rajd, tym trudności zaczną pojawiać się większe, a 2-3 podjazdy powinny okazać się cokolwiek wymagające. Uroku zabawie doda też fakt, że niektóre odcinki będą wąziutkie i ciaśniutkie – w sam raz na mocno rozciągnięty sznureczek zapalczywie pedałujących pod górkę harcowników. Dla kogo dystans rzędu 110 km / 1700 m przewyższenia okaże się zbyt dużym wyzwaniem, ten będzie mógł skorzystać z wersji skróconej do ok. 75 km i pozbawionej największych trudności.

Plan i opis trasy, a także szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem naszego profilu na fb, poprzez klub na Stravie czy instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować :) Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569, a w każdym z rajdów może wziąć udział do 150 Uczestników.

WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!

Strona rajdu: www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/dolnoslaskie
Plan trasy: www.strava.com/routes/17998310
Plan wersji MINI: www.strava.com/routes/16576518
[Powyższe plany tras mają charakter orientacyjny, a szczegóły mogą ulec jeszcze zmianom. Wersje ostateczne potwierdzimy na ok. tydzień przed rajdem.]

ZAPRASZAMY!!
www.rajdydlafrajdy.pl
www.facebook.com/rajdydlafrajdy
www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy