Icon ios app
Strava
Free app for Android and iPhone

GPA lubuskie (rajd VI)

12
MAY
11:00 AM Sunday
Meet Up Spot Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Pułaskiego 3, Krosno Odrzańskie
Tempo / Mostly Flat

Na sielankową rowerową majówkę zapraszamy do prastarego miasta tkaczy, czyli do Krosna Odrzańskiego! Spotkamy się w otoczeniu majestatycznych mostów, wałów czy przeróżnych nadrzecznych budowli i wyruszymy na szczegółowe rozpoznanie Lubuskiego Zaplecza Piknikowego – czyli okolicznych atrakcji, w które warto zapuścić się z koszyczkiem nie tylko na bidon ;) Będzie to więc znakomita sposobność, by odpocząć po trudach zaplanowanego dzień wcześniej rajdu dolnośląskiego, ale przede wszystkim - by nacieszyć oczy urokami pachnącego wiosną nadodrzańskiego krajobrazu.

Chyba, że ktoś niedzielę lubi spędzać na sportowo – wówczas będzie okazja pomknąć na ok. 110-kilometrową trasę w wesołym towarzystwie rowerzystów przywykłych do żwawego przebierania nogami. I choć spieszyć się nie ma dokąd, to pewnie emocjonującej rywalizacji nie zabraknie. Mimo iż rajd będzie miał łagodny przebieg (co nie oznacza, że zupełnie płaski), to dla zainteresowanych nieco krótszym dystansem przygotujemy również wersję MINI liczącą ok. 80 km.

Plan i opis trasy, a także szczegóły dotyczące wydarzenia będą pojawiać się sukcesywnie na naszych stronach. O wszystkim będziemy informować za pośrednictwem profilu na fb, poprzez klub na Stravie czy instagrama – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować :) Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569, a w każdym z rajdów może wziąć udział maksymalnie 150 Uczestników.

WAŻNE! W naszym Cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!

Strona rajdu: www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2019/lubuskie
Plan trasy: www.strava.com/routes/17352154
Plan wersji MINI: www.strava.com/routes/18174690
[Powyższe plany tras mają charakter orientacyjny, a szczegóły mogą ulec jeszcze zmianom. Wersje ostateczne potwierdzimy na ok. tydzień przed rajdem.]

ZAPRASZAMY!!
www.rajdydlafrajdy.pl
www.facebook.com/rajdydlafrajdy
www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy