Vodno Matka Trail Marathon

Vodno Matka Trail Marathon Verified Club

Running   Skopje, Skopje, Macedonia (FYROM)
http://vodnomatka.mk/

Ако Водно е твојата секојдневна „вежбална“ тогаш нека биде „Водно Матка Треил Маратонот“ испитниот центар. Те покануваме заедно да се подготвиме за предизвикот што нѐ очекува напролет. Сподели го тука твојот тренинг, спореди се со другите и научи нешто ново. Само храбро!

Join Club

Last Week's Leaders

  • Last Week
  • This Week

This Week's Leaderboard