Strava

Team ReJoyce

Displays club's latest activities.

  • Nils B.

    Nils B.

    Avondloop

    • 13.0 km
    • 1:00:00
    • 0 m

    Sunday, October 14, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ochtendloop

    • 8.0 km
    • 45:51
    • 49 m

    Sunday, October 14, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Ochtendrit met TCW-B1

    • 111.9 km
    • 4:26:40
    • 368 m

    Saturday, October 13, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ochtendloop

    • 16.3 km
    • 1:51:12
    • 48 m

    Saturday, October 13, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Lunch Run

    • 7.8 km
    • 35:05
    • 25 m

    Friday, October 12, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagloop voor het eten.

    • 7.6 km
    • 45:14
    • 46 m

    Thursday, October 11, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Road Grand Tours - Tuscany. Smart trainer setup en test

    • 3.4 km
    • 9:54
    • 46 m

    Wednesday, October 10, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 5.6 km
    • 35:06
    • 19 m

    Tuesday, October 9, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Lunch Run

    • 10.0 km
    • 49:55
    • 22 m

    Tuesday, October 9, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Avondrit

    • 51.0 km
    • 1:46:08
    • 78 m

    Monday, October 8, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagloop. Brekeldrunnerstrail.

    • 24.7 km
    • 2:35:54
    • 212 m

    Saturday, October 6, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Ochtendrit

    • 62.3 km
    • 3:54:48
    • 164 m

    Saturday, October 6, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 8.1 km
    • 45:18
    • 33 m

    Thursday, October 4, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 5.4 km
    • 33:57
    • 17 m

    Tuesday, October 2, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagactiviteit

    • 4.0 km
    • 1:02:00
    • 52 m

    Sunday, September 30, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Tivoli met Paul

    • 61.0 km
    • 2:25:54
    • 409 m

    Saturday, September 29, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagloop

    • 21.1 km
    • 2:19:32
    • 92 m

    Saturday, September 29, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Wageningen DT

    • 14.7 km
    • 1:16:58
    • 110 m

    Saturday, September 29, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Hemmen IT

    • 13.6 km
    • 1:00:08
    • 19 m

    Friday, September 28, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 10.2 km
    • 54:28
    • 26 m

    Thursday, September 27, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 7.0 km
    • 40:08
    • 35 m

    Tuesday, September 25, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Hemmen TD

    • 10.1 km
    • 45:02
    • 19 m

    Tuesday, September 25, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondactiviteit

    • 0 km
    • 19:25
    • 0 m

    Monday, September 24, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Arcen DL

    • 12.4 km
    • 1:01:42
    • 101 m

    Sunday, September 23, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagloop .... herfst ....

    • 21.1 km
    • 2:12:51
    • 62 m

    Saturday, September 22, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    MTB Horst met Renate

    • 20.6 km
    • 1:37:06
    • 40 m

    Saturday, September 22, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Winderig ritje

    • 70.4 km
    • 2:38:14
    • 230 m

    Saturday, September 22, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagactiviteit nieuw speelgoed.

    • 0 km
    • 10:57
    • 0 m

    Friday, September 21, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 8.8 km
    • 50:08
    • 63 m

    Thursday, September 20, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Crosstrainer

    • 0.0 km
    • 40:30
    • 0 m

    Thursday, September 20, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    En weer terug naar huis met een extra lusje

    • 33.3 km
    • 1:03:29
    • 142 m

    Thursday, September 20, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Woon werk rit

    • 25.7 km
    • 57:07
    • 45 m

    Thursday, September 20, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop - interval... pittig

    • 7.1 km
    • 40:07
    • 13 m

    Tuesday, September 18, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Hemmen TD

    • 10.0 km
    • 44:38
    • 18 m

    Tuesday, September 18, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Avondrit

    • 35.3 km
    • 1:11:27
    • 24 m

    Monday, September 17, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagloop Twickelloop - Delden

    • 10.0 km
    • 48:11
    • 50 m

    Sunday, September 16, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 15.0 km
    • 1:39:30
    • 36 m

    Saturday, September 15, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Middagrit

    • 62.5 km
    • 2:23:27
    • 217 m

    Saturday, September 15, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Zetten DT

    • 17.2 km
    • 1:26:12
    • 21 m

    Saturday, September 15, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 5.9 km
    • 35:09
    • 34 m

    Thursday, September 13, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Eindhoven TD

    • 7.0 km
    • 33:42
    • 38 m

    Wednesday, September 12, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Avondrit

    • 42.7 km
    • 1:24:45
    • 71 m

    Tuesday, September 11, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 5.1 km
    • 30:13
    • 42 m

    Tuesday, September 11, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Middagrit

    • 61.7 km
    • 2:16:01
    • 239 m

    Sunday, September 9, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Hemmen DT

    • 12.4 km
    • 1:01:29
    • 17 m

    Saturday, September 8, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ventoux3 2018 2e deel na batterij (Polar V800) opladen

    • 60.6 km
    • 3:51:13
    • 809 m

    Friday, September 7, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ventoux3 2018 1e deel voor batterij (Polar V800) opladen

    • 63.3 km
    • 7:25:41
    • 3,132 m

    Friday, September 7, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Crosstrainer

    • 1.4 km
    • 38:50
    • 0 m

    Thursday, September 6, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ochtendrit. Stukje getraind voor Ventoux3

    • 26.3 km
    • 1:17:47
    • 525 m

    Thursday, September 6, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagrit

    • 3.8 km
    • 23:56
    • 51 m

    Wednesday, September 5, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Hemmen TD

    • 9.5 km
    • 43:36
    • 15 m

    Tuesday, September 4, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Avondrit

    • 52.8 km
    • 1:38:36
    • 128 m

    Monday, September 3, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Hemmen DT

    • 14.0 km
    • 1:10:01
    • 20 m

    Saturday, September 1, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Ochtendrit

    • 64.7 km
    • 2:04:22
    • 151 m

    Saturday, September 1, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ochtendrit, waar is dat feestje

    • 134.7 km
    • 5:56:07
    • 416 m

    Saturday, September 1, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Avondrit

    • 32.5 km
    • 1:10:04
    • 56 m

    Thursday, August 30, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Zetten TD

    • 10.0 km
    • 46:22
    • 19 m

    Tuesday, August 28, 2018

  • Jan Willem S.

    Jan Willem S.

    Avondrit

    • 40.8 km
    • 1:23:16
    • 70 m

    Monday, August 27, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Wageningen DT

    • 11.0 km
    • 55:36
    • 93 m

    Saturday, August 25, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ochtendloop rondje over de camping

    • 5.1 km
    • 30:06
    • 13 m

    Thursday, August 23, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Zetten TD

    • 7.5 km
    • 35:24
    • 16 m

    Wednesday, August 22, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Middagzwemsessie

    • 0.3 km
    • 26:58
    • 0 m

    Wednesday, August 22, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ochtendloop

    • 5.4 km
    • 30:05
    • 8 m

    Tuesday, August 21, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Ochtendrit

    • 48.1 km
    • 1:45:44
    • 148 m

    Monday, August 20, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 6.9 km
    • 40:25
    • 26 m

    Sunday, August 19, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Zetten DT

    • 10.0 km
    • 49:29
    • 17 m

    Sunday, August 19, 2018

  • Hans S.

    Hans Strokap 🏊‍♂️🚴🏼‍♂️🏃

    Avondloop

    • 15.1 km
    • 1:50:17
    • 68 m

    Saturday, August 18, 2018

  • Nils B.

    Nils B.

    Posbank met Nico, Paul

    • 72.5 km
    • 2:56:41
    • 503 m

    Saturday, August 18, 2018