Strava

AKS

Displays club's latest rides.

  • Dario O.

    Dario Orlović

    Lagano po snigu 😀

    • 3.6 km
    • 56:47
    • 122 m

    Monday, February 19, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Lunch Ride

    • 22.6 km
    • 1:18:27
    • 554 m

    Sunday, February 18, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Lunch Ride

    • 22.9 km
    • 1:22:43
    • 88 m

    Sunday, February 18, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Morning Ride

    • 5.4 km
    • 20:24
    • 134 m

    Sunday, February 18, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Morning Ride

    • 10.6 km
    • 46:29
    • 187 m

    Saturday, February 17, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Afternoon Ride

    • 34.9 km
    • 2:07:30
    • 481 m

    Friday, February 16, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Lunch Ride

    • 27.3 km
    • 1:24:18
    • 141 m

    Friday, February 16, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Afternoon Ride

    • 5.5 km
    • 29:22
    • 122 m

    Thursday, February 15, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Afternoon Ride

    • 7.8 km
    • 37:30
    • 29 m

    Thursday, February 15, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Morning Ride

    • 24.3 km
    • 1:17:08
    • 94 m

    Wednesday, February 14, 2018

  • Nikolina S.

    Nikolina S.

    Lunch Ride

    • 12.7 km
    • 1:07:50
    • 292 m

    Sunday, February 11, 2018

  • Matija O.

    Matija Orlović

    Lunch Ride

    • 14.0 km
    • 1:17:55
    • 342 m

    Sunday, February 11, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    😉😎

    • 36.4 km
    • 3:43:52
    • 855 m

    Sunday, February 11, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Afternoon Ride

    • 29.5 km
    • 1:32:29
    • 329 m

    Friday, February 9, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Afternoon Ride

    • 27.3 km
    • 1:43:31
    • 139 m

    Thursday, February 8, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Lunch Ride

    • 36.3 km
    • 2:51:34
    • 1,291 m

    Thursday, February 8, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Afternoon Ride

    • 27.3 km
    • 1:22:48
    • 144 m

    Monday, February 5, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Afternoon Ride

    • 32.4 km
    • 1:44:59
    • 446 m

    Sunday, February 4, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Lunch Ride

    • 26.5 km
    • 1:24:57
    • 793 m

    Sunday, February 4, 2018

  • Nikolina S.

    Nikolina S.

    XCM Stipe Čember

    • 20.7 km
    • 1:16:26
    • 465 m

    Sunday, February 4, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Turistički

    • 21.3 km
    • 2:25:36
    • 331 m

    Saturday, February 3, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Afternoon Ride

    • 43.1 km
    • 1:48:10
    • 358 m

    Wednesday, January 31, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Afternoon Ride

    • 29.3 km
    • 1:07:42
    • 232 m

    Tuesday, January 30, 2018

  • Anita B.

    Anita Bogdanović

    Tacx - tacx

    • 10.1 km
    • 44:01
    • 0 m

    Monday, January 29, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Afternoon Ride

    • 21.1 km
    • 1:16:17
    • 241 m

    Sunday, January 28, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    👫

    • 39.0 km
    • 1:21:10
    • 348 m

    Sunday, January 28, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Afternoon Ride

    • 38.1 km
    • 2:21:03
    • 831 m

    Wednesday, January 24, 2018

  • Dario O.

    Dario Orlović

    Afternoon Ride

    • 15.3 km
    • 54:34
    • 82 m

    Wednesday, January 24, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Evening Ride

    • 27.1 km
    • 1:23:42
    • 483 m

    Monday, January 22, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Evening Ride

    • 27.7 km
    • 1:36:31
    • 628 m

    Thursday, January 18, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Afternoon Ride

    • 8.9 km
    • 37:09
    • 108 m

    Thursday, January 18, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Afternoon Ride

    • 21.3 km
    • 1:19:23
    • 209 m

    Thursday, January 18, 2018

  • Dario O.

    Dario Orlović

    Tacx

    • 18.0 km
    • 37:01
    • 0 m

    Wednesday, January 17, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Tacx 1

    • 21.9 km
    • 45:04
    • 0 m

    Tuesday, January 16, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Xco Mandrina staza Zadar

    • 16.0 km
    • 1:39:36
    • 252 m

    Sunday, January 14, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Lunch Ride

    • 14.4 km
    • 1:14:07
    • 275 m

    Saturday, January 13, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Nakon silikata malo noge protegnit 😂😉

    • 39.1 km
    • 1:38:28
    • 863 m

    Thursday, January 11, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    ☀ ☔ ☁ 🍃

    • 56.3 km
    • 2:08:57
    • 854 m

    Sunday, January 7, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Afternoon Ride

    • 21.3 km
    • 1:33:02
    • 541 m

    Saturday, January 6, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Lunch Ride

    • 31.9 km
    • 1:40:02
    • 295 m

    Saturday, January 6, 2018

  • Željko P.

    Željko Perica

    Tacx - Slope Workout

    • 9.9 km
    • 36:50
    • 0 m

    Wednesday, January 3, 2018

  • Dario O.

    Dario Orlović

    Tacx

    • 20.3 km
    • 41:00
    • 0 m

    Wednesday, January 3, 2018

  • Dario O.

    Dario Orlović

    tacx

    • 16.7 km
    • 35:01
    • 0 m

    Tuesday, January 2, 2018

  • Ante P.

    Ante P.

    Lunch Ride

    • 71.9 km
    • 3:28:05
    • 447 m

    Sunday, December 31, 2017

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Uspon na snježnicu 😎 za kraj godine

    • 23.0 km
    • 3:46:28
    • 1,320 m

    Sunday, December 31, 2017

  • Anita B.

    Anita Bogdanović

    Tacx - Evening

    • 16.1 km
    • 1:10:49
    • 0 m

    Saturday, December 30, 2017

  • Leo B.

    Leo Baleta

    😎

    • 21.9 km
    • 1:45:51
    • 824 m

    Saturday, December 30, 2017

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Zadnja u 2017

    • 25.7 km
    • 1:32:19
    • 286 m

    Saturday, December 30, 2017

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Morning Ride

    • 33.9 km
    • 2:44:48
    • 881 m

    Saturday, December 30, 2017

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Sweep istražuje 💞

    • 20.0 km
    • 3:04:06
    • 579 m

    Thursday, December 28, 2017

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Napokon malo odmora 😁😂😂💪💕

    • 27.0 km
    • 3:12:00
    • 878 m

    Wednesday, December 27, 2017

  • Anita B.

    Anita Bogdanović

    Afternoon Ride

    • 18.0 km
    • 57:00
    • 0 m

    Tuesday, December 26, 2017

  • Nikolina S.

    Nikolina S.

    Lunch Ride

    • 17.5 km
    • 58:24
    • 105 m

    Tuesday, December 26, 2017