Strava

AKS

Displays club's latest rides.

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Lunch Ride

    • 15.8 km
    • 2:10:59
    • 341 m

    Sunday, December 9, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Xco Dubrovnik-Srđ

    • 28.5 km
    • 2:24:48
    • 671 m

    Sunday, December 9, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Između kapi 😂

    • 15.7 km
    • 51:31
    • 202 m

    Sunday, December 9, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Afternoon Ride

    • 41.7 km
    • 1:52:07
    • 358 m

    Friday, December 7, 2018

  • Dario O.

    Dario Orlović

    tr1

    • 20.5 km
    • 40:02
    • 0 m

    Tuesday, December 4, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Afternoon Ride

    • 20.4 km
    • 1:08:03
    • 255 m

    Sunday, December 2, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Lunch Ride

    • 10.4 km
    • 58:52
    • 243 m

    Sunday, December 2, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Morning Ride

    • 18.1 km
    • 1:58:45
    • 436 m

    Friday, November 23, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Morning Ride

    • 27.5 km
    • 1:14:17
    • 180 m

    Friday, November 23, 2018

  • Dario O.

    Dario Orlović

    Afternoon Ride

    • 19.6 km
    • 1:02:18
    • 142 m

    Thursday, November 22, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Afternoon Ride

    • 20.1 km
    • 1:15:44
    • 127 m

    Thursday, November 22, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Xco žedno

    • 27.2 km
    • 2:02:35
    • 730 m

    Thursday, November 22, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Lunch Ride

    • 18.6 km
    • 1:09:42
    • 442 m

    Thursday, November 22, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Afternoon Ride

    • 10.1 km
    • 45:48
    • 245 m

    Wednesday, November 21, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Xco žedno

    • 23.2 km
    • 1:38:33
    • 591 m

    Tuesday, November 20, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Lunch Ride

    • 15.8 km
    • 2:19:52
    • 385 m

    Saturday, November 17, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Afternoon Ride

    • 7.9 km
    • 2:19:50
    • 48 m

    Thursday, November 15, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Lunch Ride

    • 17.3 km
    • 1:47:52
    • 221 m

    Wednesday, November 14, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Morning Ride

    • 40.0 km
    • 3:26:10
    • 472 m

    Monday, November 12, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Lunch Ride

    • 22.6 km
    • 1:45:53
    • 561 m

    Sunday, November 11, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    3. Kolo XCZLD Posedarje 2018.

    • 27.5 km
    • 2:07:16
    • 695 m

    Sunday, November 11, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Morning Ride

    • 31.6 km
    • 1:25:58
    • 155 m

    Friday, November 9, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Afternoon Ride

    • 7.0 km
    • 48:38
    • 153 m

    Thursday, November 8, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Afternoon Ride

    • 10.0 km
    • 1:02:33
    • 87 m

    Wednesday, November 7, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Afternoon Ride

    • 30.8 km
    • 2:06:47
    • 729 m

    Wednesday, November 7, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Afternoon Ride

    • 15.4 km
    • 59:00
    • 273 m

    Tuesday, November 6, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Afternoon Ride

    • 28.1 km
    • 1:15:57
    • 179 m

    Sunday, November 4, 2018

  • Dario O.

    Dario Orlović

    Afternoon Ride

    • 28.0 km
    • 1:15:29
    • 179 m

    Sunday, November 4, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Afternoon Ride

    • 35.4 km
    • 1:36:33
    • 289 m

    Sunday, November 4, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Morning Ride

    • 42.1 km
    • 2:55:49
    • 554 m

    Sunday, November 4, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Morning Ride

    • 32.4 km
    • 2:17:12
    • 426 m

    Saturday, November 3, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Evening Ride

    • 22.0 km
    • 1:08:55
    • 217 m

    Thursday, November 1, 2018

  • Tiho K.

    Tiho Klaric

    Afternoon Ride

    • 21.8 km
    • 1:55:48
    • 453 m

    Wednesday, October 31, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Sinoć snig danas sunce sutra može i kisa😂😂

    • 35.6 km
    • 2:21:26
    • 332 m

    Sunday, October 28, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Švedi nisu upoznali našu buru.tako da trenutno mogu uzivat i na -1

    • 17.5 km
    • 53:22
    • 219 m

    Saturday, October 27, 2018

  • Nikolina S.

    Nikolina S.

    Afternoon Ride

    • 17.0 km
    • 1:07:11
    • 177 m

    Friday, October 26, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Evening Ride

    • 22.3 km
    • 1:10:37
    • 298 m

    Tuesday, October 23, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Afternoon Ride

    • 11.9 km
    • 1:22:31
    • 148 m

    Sunday, October 21, 2018

  • Željko P.

    Željko Perica

    Afternoon Ride

    • 23.2 km
    • 1:44:52
    • 200 m

    Wednesday, October 17, 2018

  • Kristijan M.

    Kristijan Miletić

    Lunch Ride

    • 24.4 km
    • 1:44:48
    • 321 m

    Sunday, October 14, 2018

  • Silvija O.

    Silvija Orlovic

    Lunch Ride

    • 20.5 km
    • 1:33:33
    • 231 m

    Sunday, October 14, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Lunch Ride

    • 35.8 km
    • 2:51:56
    • 429 m

    Sunday, October 14, 2018

  • Leo B.

    Leo Baleta

    Afternoon Ride

    • 20.1 km
    • 1:14:35
    • 267 m

    Saturday, October 13, 2018

  • Ivan B.

    Ivan Brcic

    Afternoon Ride

    • 9.7 km
    • 1:12:53
    • 52 m

    Friday, October 12, 2018