ITMBW Kraków

ITMBW Kraków

Kraków, małopolskie, Polska
https://itmbw.pl

Stowarzyszenie biegaczy I Ty Możesz Być Wielki
Strona główna krakowskiego Stowarzyszenia I Ty Możesz Być Wielki. ITMBW to jeden z największych klubów biegowych w Polsce. Aktualnie Stowarzyszenie zrzesza pasjonatów biegania z całej Małopolski. Klub działa od 2013 roku. Jego siedzibą jest Kraków.

Organizowane biegi
Do organizowanych przez Stowarzyszenie wydarzeń należą duże, cykliczne imprezy biegowe jak: największy w Polsce Bieg Walentynkowy (1 300 osób w 2018 r.), Bieg Swoszowicki (łącznie 6 edycji od 2013 roku i 1000 zawodników na mecie w 2017 r.), Biegiem na Bagry (4 edycje) i Biegiem na Zakrzówek (2 edycje).

Treningi biegowe
Klub organizuje treningi biegowe przez pięć dni w tygodniu. Treningi biegowe w Krakowie organizowane przez Stowarzyszenie biegaczy I Ty Możesz Być Wielki odbywają się przez pięć dni w tygodniu. Trenujemy w: poniedziałki o godz. 18:30 – treningi z Jakubem Woźniakiem w Parku Aleksandry, w ramach Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy XII; we wtorki o godz. 18:30 – treningi z Tomaszem Kawikiem, finansowane są ze środków własnych Stowarzyszenia ITMBW; czwartki o godz. 20:00 – cotygodniowe zawody biegowe cyklu cotygodniowych biegów na 5 km lub 10 km w ramach ITMBWieczorem oraz w środy i piątki, godz. 19:00 – treningi z Justyną Woźniak i Dariuszem Boroniem, w ramach Budżetu Obywatelskiego Dzielnicy XI

Zawody lekkoatletyczne
Stowarzyszenie zajmuje się również organizacją zawodów lekkoatletycznych. Zawody Blue League skierowane zarówno dla zawodowców jak i amatorów organizowane na największych arenach lekkoatletycznych w Małopolsce. W 2018 roku odbywać się będą na arenie lekkoatletycznej MOS Wschód w Krakowie. W ramach imprezy rozgrywane są biegi na 100m, 400m i 1000m oraz zawody w pchnięciu kulą, skoku w dal, skoku wzwyż czy planku. Pomiar czasu na mierzony jest za pomocą fotokomórki.

Join Club

Upcoming Club Event

Last Week's Leaders

  • Last Week
  • This Week

This Week's Leaderboard