Strava

Stupidbets

Displays club's latest activities.

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Gåping Grand Prix 2018

    • 23.0 km
    • 1:22:47
    • 395 m

    Friday, August 17, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Morning Ride

    • 14.1 km
    • 27:16
    • 77 m

    Wednesday, August 15, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    GGGP

    • 24.7 km
    • 1:20:52
    • 446 m

    Tuesday, August 14, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    JL2018 dag 53 til

    • 14.1 km
    • 26:56
    • 79 m

    Thursday, August 9, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Kakemila

    • 24.9 km
    • 1:18:44
    • 373 m

    Tuesday, August 7, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    JL2018 dag 49 til

    • 14.1 km
    • 26:50
    • 78 m

    Friday, August 3, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    På hjulet til Dahl

    • 13.9 km
    • 31:07
    • 106 m

    Wednesday, August 1, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Syremila uten pulsbelte

    • 38.9 km
    • 1:52:26
    • 661 m

    Tuesday, July 31, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Gåping lørdag

    • 26.6 km
    • 1:21:06
    • 458 m

    Saturday, July 28, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Kutrøbbel

    • 26.8 km
    • 1:01:24
    • 387 m

    Thursday, July 26, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Tempoøkt med Oksen

    • 60.8 km
    • 2:00:37
    • 701 m

    Monday, July 23, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Fra beach

    • 4.9 km
    • 19:37
    • 94 m

    Monday, July 23, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Is

    • 5.1 km
    • 1:02:34
    • 55 m

    Sunday, July 22, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Syrestart etter ferie

    • 31.6 km
    • 1:10:04
    • 512 m

    Sunday, July 22, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Sightseeing i København

    • 9.7 km
    • 1:01:13
    • 74 m

    Wednesday, July 11, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Lå godt ann, men så gikk lufta ut

    • 32.7 km
    • 55:48
    • 154 m

    Sunday, July 8, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Sykkel fra service. 4297kr

    • 3.9 km
    • 9:38
    • 33 m

    Saturday, July 7, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Løpe til bull ski og kajakk

    • 3.6 km
    • 18:48
    • 14 m

    Saturday, July 7, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Hjem

    • 17.9 km
    • 36:32
    • 118 m

    Thursday, July 5, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Kaffetur

    • 23.8 km
    • 1:01:27
    • 114 m

    Thursday, July 5, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Beach 2018

    • 14.4 km
    • 3:07:59
    • 94 m

    Tuesday, July 3, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Tur til Galt. Kaffe med Martin på skøyen

    • 33.5 km
    • 1:48:47
    • 229 m

    Tuesday, July 3, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Fra bull ski og kajakk

    • 3.6 km
    • 20:02
    • 34 m

    Tuesday, July 3, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Ny sykkel til service

    • 3.8 km
    • 10:18
    • 13 m

    Tuesday, July 3, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Feriemodus

    • 27.1 km
    • 54:40
    • 147 m

    Monday, July 2, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Sightseeing med kids

    • 13.1 km
    • 1:48:09
    • 230 m

    Saturday, June 30, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Afternoon Ride

    • 16.1 km
    • 45:04
    • 124 m

    Thursday, June 28, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Morning Ride

    • 14.1 km
    • 26:54
    • 79 m

    Wednesday, June 27, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Gåping

    • 25.0 km
    • 1:35:18
    • 442 m

    Tuesday, June 26, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Fra service

    • 4.0 km
    • 10:38
    • 88 m

    Monday, June 25, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Til xxl

    • 4.0 km
    • 19:21
    • 55 m

    Monday, June 25, 2018

  • Tom K.

    Tom Kristian

    Evening Ride

    • 23.6 km
    • 1:14:17
    • 420 m

    Monday, June 25, 2018