Strava

Stupidbets

Displays club's latest activities.

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Medvind hjem!

    • 13.8 km
    • 22:58
    • 92 m

    Friday, September 7, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Medvind 😀

    • 15.3 km
    • 24:39
    • 103 m

    Thursday, September 6, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Morning Ride

    • 14.1 km
    • 25:32
    • 85 m

    Tuesday, September 4, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Hente bil

    • 11.9 km
    • 21:22
    • 74 m

    Sunday, September 2, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    På hjulet til Larsen

    • 14.1 km
    • 24:23
    • 86 m

    Friday, August 31, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    På hjulet til Larsen

    • 13.8 km
    • 28:00
    • 97 m

    Monday, August 27, 2018

  • Tom K.

    Tom Kristian

    Morning Ride

    • 0 km
    • 32:17
    • 0 m

    Sunday, August 19, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Gåping Grand Prix 2018

    • 23.0 km
    • 1:22:47
    • 395 m

    Friday, August 17, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    JL2018 dag 57 til

    • 14.1 km
    • 27:16
    • 77 m

    Wednesday, August 15, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    GGGP

    • 24.7 km
    • 1:20:52
    • 446 m

    Tuesday, August 14, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    JL2018 dag 53 til

    • 14.1 km
    • 26:56
    • 79 m

    Thursday, August 9, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Kakemila

    • 24.9 km
    • 1:18:44
    • 373 m

    Tuesday, August 7, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    JL2018 dag 49 til

    • 14.1 km
    • 26:50
    • 78 m

    Friday, August 3, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    På hjulet til Dahl

    • 13.9 km
    • 31:07
    • 106 m

    Wednesday, August 1, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Syremila uten pulsbelte

    • 38.9 km
    • 1:52:26
    • 661 m

    Tuesday, July 31, 2018

  • Andre H.

    Andre Hessenschmidt

    Gåping lørdag

    • 26.6 km
    • 1:21:06
    • 458 m

    Saturday, July 28, 2018