Icon-ios-app
Strava
Free app for Android and iPhone

Inowrocław

Ride
 • 150.7km
  Distance
 • 464m
  Elevation
 • 5:37:06
  Moving Time
 • 3,240
  Calories
 
Download

Comments

 1. Marcin Rzadkowalski

  Witam w moim rodzinnym mieście :-)

 2. Ma Lee

  Jak się czuleś po jeździe w taką pogodę? Ja popełnilem błąd i pojechalem na cieniutkim śniadaniu i z jednym małym batonikiem. Do Wałcza dojechalem z pierwszymi objawami hipoglikemii (albo to jakieś przegrzanie organizmu) - goraczka, zimne poty, dreszcze i zawroty głowy. Pierwszy raz coś takiego przezyłem. W takie upały trzeba brać wiecej jedzenia i picia. :)

 3. Łukasz Horodecki

  @Marcin: Nie widziałem za dużo, ale wyglądało na całkiem fajne, nie licząc tego że zamiast wjechać prosto do miasta trzeba najpierw objechać kawałek wzdłuż torów.

 4. Łukasz Horodecki

  @Ma Lee: Dobrze, ale nie zdążyłem za bardzo załapać się na upał - w domu byłem już trochę po pierwszej. Ale byłem solidnie przygotowany: na śniadanie omlet z trzech jaj, kawa, banan i jabłko, dwa bidony po 750 ml wody z odrobiną soli, batony w kieszeni obliczone po jednym na każde 25 km. Po drodze tylko poprawiałem sobie nastrój hot-dogiem, a w drodze powrotnej dokupiłem izotonik. Przez cały czas wypiłem tylko 2,25 litra. Byłoby mniej, bo z rana nie chciało mi się pić, ale piłem "przez rozum", nie pragnienie :)

 5. Marcin Rzadkowalski

  @Łukasz: Zobaczyłes chyba to co najfajniejsze czyli Solanki bo poza nimi jest niewiele fajnych miejsc w tym miescie.
  Nie wiem jak teraz bo dawno tam nie byłem ale kiedys była kładka-wiadukt nad torami ktory prowadzil bezposrednio do Solanek.

 6. Łukasz Horodecki

  Wrażenia mam pozytywne, chociażby ze względu na dobre oznaczenia. Nie musiałem sięgać po nawigację w telefonie, od wjazdu do miasta byłem prowadzony jak należy do parku solankowego. A dobre oznaczenia nie są wcale rzeczą oczywistą w polskich miastach.