Calonge- La Bisbal TT | 14.75公里 | 181米 | 0.1% |
Calonge- La Bisbal Smash | 12.94公里 | 169米 | 0.1% |
Alt de la Ganga | 4.69公里 | 180米 | 3.8% |
Col de la Ganga | 4.70公里 | 193米 | 4.1% |
primer km ganga (kmaxo) | 0.75公里 | 60米 | 7.6% |
BTT Gavarres. Coll de la Ganga. Del Pont del Mas Pere al Coll de la Ganga FULL | 3.70公里 | 148米 | 4.0% |
La Ganga des de Calonge v2.0 | 3.65公里 | 171米 | 4.7% |
La ganga desde la subida (nada de maricollaneos) | 3.63公里 | 149米 | 4.1% |
2º km ganga ( kmaxo ) | 0.86公里 | 39米 | 2.5% |
3º km ganga ( kmaxo ) | 1.13公里 | 56米 | 4.8% |
Alt de la Ganga / La Bisbal (Font) | 8.14公里 | -191米 | -2.3% |
La Ganga - Bisbal | 8.50公里 | -193米 | -2.2% |
Peu de Ganga-Bisbal d'Empordà | 5.74公里 | -75米 | -1.3% |
De la Z del Mas Rauric al Pou de Glaç | 0.94公里 | -12米 | -1.2% |
Traka final hasta la Bisbal (Kmaxo) | 1.05公里 | -8米 | -0.7% |
recta de cruïlles | 1.79公里 | 29米 | 1.5% |
paret de l heura | 0.11公里 | 3米 | 2.4% |
Pujada a Santa Pelaia | 12.17公里 | 280米 | 2.0% |
St. Sadurní - Inici Sta. Pellaia | 5.99公里 | 61米 | 0.5% |
St Sadurní - Sta Pellaia | 10.99公里 | 259米 | 2.1% |
GI 664 - fast track | 3.34公里 | 37米 | 0.9% |
Santa Pellaia (enter) | 8.82公里 | 299米 | 3.1% |
Up and down santapellaia from cruilles | 12.56公里 | 245米 | 0.4% |
1/2 St.pellaia | 1.74公里 | 101米 | 5.8% |
1º Km St. Pellaia | 1.02公里 | 62米 | 6.1% |
Santa Pellaia | 5.84公里 | 239米 | 4.1% |
test 9min | 4.21公里 | 182米 | 4.3% |
Carretera De Cassà De La Selva A Sant Sadurní De L'Heura Climb | 1.22公里 | 88米 | 7.1% |
2nd 1/3 Santa Pellaia | 2.33公里 | 80米 | 3.4% |
Last 4k Santa Pellaia | 3.92公里 | 123米 | 3.1% |
Accélération au sommet - Santa Pellaia | 1.67公里 | 50米 | 3.0% |
Last km Santa Pellaia | 1.02公里 | 53米 | 1.6% |
500m - Easy mode | 0.57公里 | 47米 | 3.7% |
santa pellaia baixada | 3.88公里 | -169米 | -4.4% |
Km. 4 to Km. 3 | 0.97公里 | -57米 | -5.3% |
Segona part baixada Santa Pellaia | 1.41公里 | -65米 | -4.6% |
Cassa-Caldes (rotonda a rotonda) | 6.59公里 | 23米 | 0.2% |
Cassà- Trencant St Andreu Salou | 4.37公里 | 26米 | 0.3% |
Caldes | 3.39公里 | 35米 | 0.6% |
Caldes Malavella - Canyera | 4.38公里 | -17米 | -0.1% |
Llagostera muur | 0.20公里 | 20米 | 8.9% |
Sprint vers Font Picant | 2.64公里 | -16米 | -0.6% |
Font Picant - Romanya de la Selva | 5.24公里 | 265米 | 5.1% |
Sprint de Bell·lloc | 0.29公里 | 6米 | 1.9% |
Romanyà Curt (Font Picant a Cruïlla St.Miquel d´Aro) | 3.19公里 | 147米 | 4.6% |
Romanyà (desde Font Picant) | 4.55公里 | 262米 | 5.7% |
Bell-Lloc Climb 2nd Stage | 0.88公里 | 39米 | 4.4% |
Cross Road to Romanya | 1.50公里 | 103米 | 6.8% |
Romanya Last Kilometer | 1.10公里 | 69米 | 6.3% |
Romanya - Cabanyes (downhill) | 7.55公里 | -290米 | -3.8% |